GüzellikModa

Kısa Boylu Kadınlar İçin 9 Kıyafet Önerisi

Kısa Boylu Kadınlar İçin 9 Kıyafet Önerisi 

Kısa boylu kadınlar için kıyafet seçimi zor olabiliyor. Kendi vücudunuzla barışık şekilde birbirinden farklı kombin yapabilirsiniz.

Tayt ve Topuklu Ayakkabı

Tayt ve Topuklu Ayakkabı

Aşırı uzun boylu olmak veya çok kısa boylu olmak değiştirmek istediğiniz bölümler olduğunun göstergesi olabilir. Bu nedenle kendinizi daha uzun göstermek istediğinizde tayt ve topuklu ayakkabı kombini kullanılabilir. Dar giysiler üst kısımdan tunik giymediğiniz sürece sizi daha uzun gösterir. topuklu giyerken ayak sağlığınızı düşünmelisiniz.

Yüksek Bel Kot Pantolon

Yüksek Bel Kot Pantolon

Bacak boyunuzu uzun göstermek için yüksek bel pantolon kullanmak artı sağlayabilir. Kot pantolonda siyah renk, koyu renklere odaklanarak yüksek bel seçmelisiniz. Yani koyu renkler ve dar kesim paça ile yüksek bel kullanım sizi olduğunuzdan uzun gösterecektir. Burada yapılan tam boyu ortaya çıkarmaktır. 

Mini Etek Kombini

Mini Etek Kombini

Kısa boylu kadınlar için yaz kombini mini etekle güzel bir etki yapabilir. Bacaklarınızın olan boyunu doğru şekillerde göstermek adına mini eteği ucu açık ayakkabılarla topuklu ya da düz kendi kullanımınıza göre değişen şekilde destekleyebilirsiniz. Mini etek üstüne çok uzun bluz seçmemelisiniz.

Kışlık Elbise Bot

Kışlık Elbise-Bot

Kışlık kombin yaparken mini elbise ve uzun botlar kısa boylu kadınlar için etkili bir kombin olabilir. Siyah uzun botlar veya elbise rengine göre kahverengi seçeneklerle birbirinden şık kombinler yapabilirsiniz.

V Yaka Bluz Ve Kalem Etek

V yaka bluz ve dar kesim kalem etek, sizi olduğunuzdan daha ince ve uzun gösterecektir. Bileklere kadar inen ve isteğe göre yırtmaçlı modelleri kullanabilirsiniz. Ayakkabıda hafif topuklu seçim yapabilirsiniz.

Sandalet ve Kot Etek Kombini

Sandalet

Sandalet ve kot etek kombini yaz kombinleri açısından en iyi seçimlerden biridir. İsteğe göre göbeği hafif açık gömlek ve bluzlar da kullanabilirsiniz. Kot etekte kloş model sizi daha da basık gösterebilir. Bu nedenle düz kot etek seçmelisiniz.

Siyah Yırtmaçlı Uzun Elbise Kombini

Uzun elbisenizi siyah ve yırtmaçlı giyerek, topuklu ayakkabı ile de bütünleştirerek güzel bir kombin yapabilirsiniz. Aksesuarda metalik olanlara yönelebilirsiniz.

Uzun Çizgili Pantolon

Uzun Çizgili Pantolon

Uzun gösteren pantolon modelleri denince çizgili modeller sıkça tercih edilir. Siyah çizgili yeşil pantolon, mavi çizgili yeşil pantolon vs. kullanabilirsiniz.

Deri Siyah Pantolon Kombini

Pantolon

Siyah deri pantolonlar ve devamı şeklindeki deri topuklu botlar günlük giyimde etkili bir kombindir. Deri üzerine metallik tonlar seçebilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. deriyi oldum olasi sevemedim ama çizgili pantolon super bir sey palazzo olanlar cok severek giyerjm💃💃

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu