ModaGüzellik

5 Adımda 2021 Kış Modasını Yakalayın

Kış ayları etkisini hızlı şekilde göstermeye devam ederken ve 2021 yılına doğru hızla ilerlerken yeni yılın kış modasını kaçırmamak gerekli. Peki, bu sene dolabımızda hangi kışlıklar yer alacak? Bu kış en şanslı kişiler rengârenk giyinenler olacak. Neden mi? Gelin 2021 kış modasına bakalım.

UYUMSUZLUĞUN UYUMU

Uyumsuzluğun Uyumu
Uyumsuzluğun Uyumu

Evet, yanlış okumadınız! Bu senenin kış modasına en çok göze çarpan şey birbirinden çok farklı renklerin bir araya getirilmesi. Bu durum özellikle de renkli giysilerden vazgeçemeyen kişiler için oldukça güzel bir haber. Birbiri ile alakasız renklerin bir araya getirilerek içimizi açan cinsten sergilenmesi bu senenin trendleri arasında. Sizler de bu kışın modasına ayak uydurmak istiyorsanız birbirinden zıt renkleri ve parçaları bir araya getirerek tarzınıza tarz katabilirsiniz.

TAKIM ELBİSE RÖVANŞI

Takım Elbise Rövanşı
Takım Elbise Rövanşı

Takım elbiselerin sadece erkeklere özgü olduğunu düşünenlere, onları yanıltacak cinsten bir moda akımı geliyor. Etek ve ceket ya da ceket ve pantolon şeklinde birleştireceğiniz takım elbiseler bu kışın en göz alıcı parçalarından oluyor. Üstelik 70’li ve 80’li yılların yaka detayı da takım elbise kombininize katılabilir. Bu hem çok daha sofistik bir havaya sahip olmanızı hem de ciddi bir görünüme sahip olmanıza neden olacaktır.

KAPİTONE DESENLER

Kapitone Desenler
Kapitone Desenler

Koltuk, perde ve sofra bezi olarak nitelendirdiğimiz kapitone desenleri kombinler de görmeye hazır olun! İster yaka detayı, ister çanta da isterseniz de mantoda tercih edebileceğiniz kapitone detaylar bu senenin can alıcı detayları arasında yer alıyor. Ağır ve iddialı bir yapıya sahip olan kapitone desenler sizleri günün starı yapabilir. Sade bir kombinin ufak detayında kullanacağınız kapitone desen havanızı tamamen değiştirebilir.

PÜSKÜLLERİN ESİNTİSİ

Püsküllerin Esintisi
Püsküllerin Esintisi

‘’Tarih tekerrürden ibarettir’’ cümlesini moda içinde kullanabiliriz. Öyle ki bu senenin kış modasına baktığımızda 70’li ve 80’li yılların esintisi yüzümüze çarpacak gibi duruyor. Bu senenin bir diğer modası olan püsküller kombinin pek çok detayında kullanılabiliyor. Kimi zaman etekte, kimi zaman çantada ve kimi zaman kazaklarda yer alan püsküller sizleri çok daha zarif gösterecek. Püsküllü bir eteğin üstüne ne giyeceğinizi düşünüyorsanız bu kararı kesinlikle blazer ceketten yana vermelisiniz.

OVERSİZE PALTOLAR

Oversize Palto
Oversize Palto

Geçmişte pek çok yıldızın üzerinde gördüğümüz ve genelde sokak modası olarak adlandırdığımız oversize paltolar yine rövanşta yer alıyor. Hem salaş hem rahat hem de şık olmak istemez misiniz? O zaman oversize paltolar tam da sizlere göre olacaktır. Bu parçalar her an annelerimizin dolabından da çıkabilir gibi duruyor. Sıcacık paltoları üstüne alan çıkarmayacak gibi görünüyor.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu